Domů > Aktuality, Svinenská 55km > INFORMACE K POCHODU

INFORMACE K POCHODU

INFORMACE  K POCHODU:

- pochod bude za každého počasí

- start bude z Infocentra přes náměstí do uličky. Infocentrum bude otevřeno od 6:00 hodin.

- bude-li potřeba  přepravit z místa startu do místa cíle nějaké věci, např. oblečení, tak si to vezměte na start sebou, my vám to převezeme.

DŮLEŽITÁ INFORMACE – prý v tomto období bývá na Buškově Hamru chladno, protože to není ještě prohřáté, tak se tepleji oblékněte a počítejte s tím, že není léto!

Pro turistický pochod je domluvená při cestě hospoda v Nesmeni, kde mají 4 druhy piva a vaří minutky. Otevřeno by mělo být od 11 hodin .

Pro dálkový bude v Kaplici restaurace u Sedláčka v ulici u náměstí. Pivovarská polévka pro každého účastníka zdarma, doplnění vody nebo coly na cestu; jinak tam taky vaří. To už záleží na každém. Mají tam tři druhy piva a otevřeno je od 11 hodin.Dřív  už to nejde to je otevírací doba.

V Ločenicích občerstvovačka bude otevřena od 9 hodin, počítal jsem 5 km/hod.

Ve Velkých Skalinách  bude otevřena od 15 hod.
Pokud chcete nějakou změnu otevření, tak to prosím oznamte, ať to poopravím.

2 comments on “INFORMACE K POCHODU

  1. Samozřejmně i na startu za stejnou cenu se dá přihlásit, jen medaile budou dodatečně dodány; přihlásilo se hodně lidí na poslední chvíli .

  2. Jíťa Pilátová on said:

    Dobrý den, mám dotaz, zda bude možné se přihlásit až na startu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>