Domů > Aktuality > Děkujeme všem za účast na letošním Trhosvinenském pochodu

Děkujeme všem za účast na letošním Trhosvinenském pochodu

Nejdříve bychom rádi poděkovali všem za hojnou účast. Je vidět, že se vám u nás na pochodu líbí, je to asi tím, že je pokaždé jiná trasa,  je to i trochu náročné pro mne. Ale bohužel ty začátky i konce každé trasy se musejí opakovat jinak to nejde.

Výsledky dálkařů budou do týdne, jsem pořád ještě zničenej a odznačuji trasy, mám od státních lesů ultimátum, tak to musím dodržet, jinak mne příště nikam nepustí, je toho dost odznačovat.

Na trasu 88 km vás startovalo 37 účastníků, do cíle dorazilo 27. Ostatní po cestě vzdali, vše se dozvíte a první byl pan Martin Brožka za 11:30 hodin, Gratuluji.

U ostatní tras ještě nevím, kolik bylo účastníků, nemáme to spočítáno. Budu se na vás těšit příští rok na 99 km,  ale jen za podmínek, že bude zájem aspoň 10 účastníků a za účasti pan Brožka. Pro méně lidí se to nevyplatí značit, snad to pochopíte.

Taky mne můžete pomoci s propagací 99 km, od ledna 2019, jinak mám již plán krásné trasy.

Tak snad na viděnou při dalším ročníku a budeme se na vás těšit pořadatelé.

Jiří Steinbauer

 

4 comments on “Děkujeme všem za účast na letošním Trhosvinenském pochodu

 1. Monika on said:

  Zdravím všechny ,tohle byl můj první dálkový pochod jako netrenovana jsem do cíle dorazila tím bych chtěla vyzvat i nesportovce že když člověk něco chce dokázat tak to jde co se týká značení – perfektní trošku jsme bloudili po tmě ale akce byla dokonalá děkuji za skvělou příležitost jen tak dál a snad dám i tu 99

 2. Ahoj Jirko
  Krásná akce krásná místa , kde jsem nikdy nebyl. Veliká poklona vašemu skromnému týmu, který akci perfektně připravil. Perfektní značení a super občerstvovačky. Již teď se těším na těch 99 km.

 3. Miroslav Bureš on said:

  Ahoj Jirko, ještě jednou děkujeme za super akci, kterou jsi se svým malým týmem
  dokázal připravit. Značení bylo super, jako důkaz byla v cíli moje žena, která absolvovala 2/3 trasy sama a neztratila se. Už teď se oba těšíme na příští rok, doufám,
  že již budu fit a čtyřkolka zůstane v garáži. Ahoj Míra B.

 4. Díky, počasí bylo perfektní, občerstvovačky taky, značení trasy já neocením- nemít GPS, tak se ztratím za jakýchkoli podmínek, ale to je chyba na mé straně! Trasa moc pěkná, snad jen ten konec, kdy se člověk proplétal mezi pomalu jdoucími turisty z krátkých tras, by bylo lepší trochu odklonit.
  Když ještě zdraví dovolí , budu se těšit na těch 99 za rok. Věřím, že těch 10 dálkoplazů najdeš.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>