Domů > Aktuality > Informace k pochodu II – 29.4.2017

Informace k pochodu II – 29.4.2017

Doplňujeme informace k pochodu:

- každý účastník musí na startu podepsat, že startuje na vlastní nebezpečí a bude dodržovat silniční předpisy. Děti do 18 let by měli mít sebou zákonného zástupce, nebo aspoň souhlas od někoho z rodičů, u mladších 15 let bezpodmínečně !!
- každý účastník si musí na startu vyzvednout startovní listinu a zapsat všechna kontrolní stanoviště, jinak nemůže využívat občerstvení a v cíli, klobásu, medaile, pamětní list atd.
- medaile pro trasu 77 km a 26 km jsem 3.4. dával do výroby, tak tomu kdo se přihlásil po tomto datu bude předána cca 1 měsíc po pochodu, budou k vyzvednutí v infocentru, toto se netýká trasy 12 km tam medailí bude dostatek.

- Pro ty co přijedou autem je možné parkovat u autobusového nádraží nebo podél potoka, je to bezplatné a i v cíli u Buškova hamru. Děti a mládež mají možnost si vzít v cíli 2 ks PIKADORŮ místo hamernické pálivé klobásy na žádost rodičů.

¨- Akce se koná za každého počasí. Pořadatelé se na vás těší na startu i v cíli.

Poslední možnost platby startovného na účet je 26.4.2017.

Jirka Steinbauer

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>