Domů > Aktuality, Horský maraton, Informace > Horský maraton – Informace č.2

Horský maraton – Informace č.2

19.03.2016 | Přečteno: 1,477× Napište komentář Přejít na komentáře

Novinkou tohoto ročníku bude měření času pomocí čipu umístěného na čísle. Proto jsme rádi, že se hlásíte přes přihlašovací formulář, šetříte peníze za včasné přihlášení a nám práci pro prezentaci. V případě zrušení účasti na závodě prosím o zaslání zprávy. Uzávěrka přihlášek pro snížené startovné je v pátek 1.4. v 20,00 hodin. Prezentace a dohlášení v den závodu budou probíhat v restauraci Staročeská v Trhových Svinech od 9,00 hod, do 10,45 hod. a v Benešově nad Černou od 11,30 do 12,15 hod.

Levné ubytování je možné sjednat v tělocvičně v Trhových Svinech / karimatka, postel/, kontaktujte pana Karbu na telefonu:

Kontakt: Karba Zdenek 777 171 836

nebo Hotel v cíli na Hojné Vodě :  http://www.hotel-hojnavoda.cz

 

Pevné zdraví a klid v duši přeje Martin Brožka

 

 

 

3 comments on “Horský maraton – Informace č.2

 1. Dobrý den,
  moc děkuji za perfektní přípravu celého pochodu, vše bylo fajn.
  Hodně sil do dalšího ročníku,
  přeje F. Valut Trhové Sviny

 2. Alice Flíčková on said:

  Ahoj Martine, nikde jsem to nenašla (možná špatně hledala) otázka: Můžu běžet celý závod za sebe a současně předat v Benešově štafetu druhé holce.??Záruka – nepředběhnu ji do cíle, takže by nenastal zmatek jako letos na Klekluli. dík Alice. Jo a máte časový limit na dlouhou trasu?

  • Anonymní on said:

   Ahoj Alice,
   kategorie štafet, jsou pouze štafety závodníků kteří nestartují v jiných kategoriích. Bohužel proto tak jak to popisuješ to nelze.
   Uzavření cíle pro všechny kategorie je v 16,00 hodin.

   Ahoj Martin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>