Domů > Aktuality, Horský maraton, Informace > Nový termín 22. ročníku Horského maratonu

Nový termín 22. ročníku Horského maratonu

8.06.2020 | Přečteno: 261× Napište komentář Přejít na komentáře

Sportovní přátelé,

včerejší krásný slunečný den byl objednán na start Horského maratonu, ale bohužel již známá situace zapříčinila odložení závodu. Myslím, že proběhnutí v lese by nám všem v obranyschopnosti organismu pomohlo více, než dodržování karantény. Ale nesmíme upadat na mysli, i když vedení státu není schopno zveřejnit hrubý plán, jak se omezení bude dále vyvíjet, dle některých vyjádření se do konce června žádné hromadné akce nepovolí. Proto se 22. ročník Horského maratonu v Novohradských horách uskuteční v neděli 4.10.2020.

Přikládám včera focené záběry z tratě a již se na Vás těším.

Přeji Vám všem pevné zdraví a klid v duši.

IMG_4037IMG_4036

3 comments on “Nový termín 22. ročníku Horského maratonu

  1. Martin Hrubý on said:

    Ahoj Martine, je super že jsi to nezabalil a závod jsi přesunul na říjen. Jestli všechno bude v pohodě budu tam. Drž se, a rád tam partu, jak nám říkají ti nezasvěcení, magorů uvítám, a proběhnu se s nimi. Běhu a hlavně pohybu v přírodě zdar. Martin.

  2. Díky, Martine, za pořádání závodu i přes vyvstalé komplikace. Řada pořadatelů letošek zabalila, vy ne. Respekt – srdcaři. V říjnu ahoj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>