Domů > Aktuality, Informace, Silvestrovský běh > Silvestrovský běh 2019

Silvestrovský běh 2019

8.01.2020 | Přečteno: 352× Napište komentář Přejít na komentáře

Článek s Trhosvinenských listů:
Letos proběhl již 26. ročník Silvestrovského běhu v Trhových Svinech a po 25 letech s novými pořadateli – Ing. Ladislavem Kučerou, Jiřím Steinbauerem a pod patronací oddílu Atletika SK Čtyři Dvory České Budějovice.
Rádi bychom poděkovali panu Martinovi Brožkovi za založení Silvestrovkého běhu v Trhových Svinech v roce 1993, za jeho pořádání celých 25 let. To je pěkný kus života, který tété akci věnoval, hlavně svého volného času, kterého je pořád nějak málo. Děkujeme Martinovi, že nám pořadatelství nabídl a umožnil pokračovat dále v jeho stopách. Toho si velice vážíme a budeme se snažit udržet tuto tradici a pokračovat v dalších ročnících.
Chceme poděkovat všem, kteří nám letos pomohli s přípravami a také našim sponzorům:
Město Trhové Sviny, Sportovní obchod Decathlon, Pekárna Srnín, Soukromý zemědělec Steinbauer, JE Temelín, Keramická dílna Domeček, Jednota České Budějovice, Policie České republiky – obvodní oddělení v Trhových Svinech, 6 dobrovolníků v den závodu.
Mediální partneři: Trhovosvinenské listy, Českobudějovický deník, Hitrádio Faktor.
Běhu se zůčastnilo 108 běžců, z toho 30 dětí, 17 žáků, žákyň a dorostenců, 17 žen a 44 mužů.
Děkujeme všem za účast a budeme se na vás těšit v novém roce 2020, do kterého všem přejeme hodně zdraví, štěstí a osobní pohody.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>