Domů > Aktuality > Trhosvinenský pochod poslední info.

Trhosvinenský pochod poslední info.

1) Parkování

buď přímo na Buškově hamru a na start pěšky, nebo podél Svinenského potoka v Trhových Svinech od Č.B. směr Ločenice, Velešín před mostem vlevo, z náměstí směr Besednice, Kaplice před potokem vpravo bezplatné stání.

2) Trasa
Trasa označena na cestě pomocí oranžové šipky na křižovatkách, plus žluto-černá páska, pro potvrzení že jdete správně. Konec pochodu je stejný jako loňský ročník, Na Stráni až po cíl Buškův Hamr je červeno-bílá páska. Popis tratě bude připraven pro každého na startu, bloudit nebudete. Doporučuji si vzít mapu turistickou, kdo si není jistý.
Pro trasu 66 km, kdo bude potřebovat převést zavazadlo, věci suché do cíle, bude zajištěn odvoz.

3) Občersvení
Pro trasu 66 km bude na občerstvení Č. Blato počítáno na osobu 1,5 l vody +0,5 l coly, N.Hrady 1 l vody, tam si můžete zakoupit pití v restauraci U Heidingera k polévce, Klažary 1 l vody, 0,3 coly, 0,3 piva, tak zbytečně netáhněte těžké batohy, doplníte na občerstvení i na cestu, bude dostatek pití i ovoce.
Start bude otevřen od 5:00 hod. INFOCENTRUM, startuje se za každého počasí. V Žumberku se jde přes nádvoří tvrze a kolem restaurace Marie, kde je od 11 hod. otevřeno, bude to značené.

2. ženy, co se ptaly na kočárek, tak je možné jít těch 12 km, jen před cílem po NS se musí někde přenést. Na těch 28 km nechoďte s kočárem, je to místy nesjízdné a úzké, jen pěšina.

Počet startujících na 66 km je již 33.

Další informace:http://padesatka.tsviny.cz/

Jirka Steinbauer

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>