Domů > Aktuality, Horský maraton, Informace, Výsledky Horského maratonu > Výsledky 15.ročníku Horského maratonu

Výsledky 15.ročníku Horského maratonu

8.04.2013 | Přečteno: 3,341× Napište komentář Přejít na komentáře

Děkuji všem závodníkům za účast a přikládám výsledky. Postupně budeme doplňovat fotografie do galerie.

Pevné zdraví a klid v duši přeje Martin Brožka

Horský maraton XV

07.04.2013-054

6 comments on “Výsledky 15.ročníku Horského maratonu

 1. Děkuji všem za podporu a hodnocení závodu. V příštím roce zařídíme trasu bez sněhu, krásné počasí a tím pádem bezproblémové značení.

  Pevné zdraví a klid v duši přeje všem Martin Brožka

 2. Martin Richter on said:

  Výhoda znalosti trati se letos opravdu vyplatila :-) . V každém případě je to moc krásný závod, na který se vždy moc těším a navíc jsem s letošním výsledkem moc spokojený. Po třech letech trápení s kolenem jsem si konečně trochu zaběhal. A hlavně mi tam nekazilo pocit z čisté přírody dalších 12 tisích, kteří by se na mne tlačili.
  Měj se fajn a za rok zase přijedeme.
  Martin Richter, SPONA Teplice

 3. Petr Macek on said:

  Byl to jeden z nejhezcich zavodu, co jsem kdy bezel. Mozna dokonce nejhezci. Slibovane vyhledy se sice nekonaly, ale i tak to stalo za to. Jen si musim postezovat na znaceni v prvni casti. Kdybych se nedrzel lidi, kteri znali trasu, tak bych se na prvnich 8 km nekolikrat ztratil a asi bych do cile nedobehl. Musim podekovat tem, kteri na me kriceli „Tudy neeee“ :-) Turisticka znacka je nekdy spatne videt i pri chuzi. To znaceni paskou take nebylo dost vyrazne. To je jedina vytka, kterou mam. Zbytek byl naprosto super.

 4. Vojta Soudek s Bertou on said:

  Tak jsem koukal na ty ročníky narození a zjišťuju, že jsem spolu s Pepou Hejzlarem nejstarší. No to je ale překvapení… Moc se nám to líbilo, když to posuzuji zpětně. Na trati jsem si to tak neužíval jako jiná léta. Mlha, zima a sníh nejsou ty nejlepší podmínky pro jarní závod. Ale příště určitě přijedeme.
  Martine, ve výsledkách je chybka: štafetu první úsek neběžela Eliška Soudková, ale Šárka Soudková (1984), druhou správně Alena S. a s oběma pes Ori.

 5. Láďa Gášek on said:

  Martine,
  díky za super náročný, ale krásný závod. Zase za rok.

 6. Bára, Láďa, Nero on said:

  Ahoj Martine,
  díky za pěkný závod, včera to byl opravdu silný zážitek :) Přijedeme zase.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>