Domů > Aktuality, Horský maraton, Informace, Výsledky Horského maratonu > Výsledky Horského maratonu 2015

Výsledky Horského maratonu 2015

30.03.2015 | Přečteno: 2,667× Napište komentář Přejít na komentáře

6 comments on “Výsledky Horského maratonu 2015

 1. ALENA BŘEZKOVÁ on said:

  DĚKUJEME ORGANIZÁTORŮM ZA BÁJEČNOU AKCI. Byla to naše vůbec první běžecká i canicrossová akce, ani výsledek nebyl špatný a především jsme si ji užili. Krásná příroda, těžký terén, ale za tu dřinu to stálo. Těšíme se na příští rok. U koní se říká „Ať vám koně jdou“, neznám běžecké prostředí tak všem nadšeným běžcům přeji lehký běh a silný dech.

 2. Petr Macek on said:

  Diky za krasny zavod. Na tohle se kazdy rok hrozne rad vracim. Za rok jsem tu zas :-)

 3. Martin Hrubý on said:

  Dobrý den běžel jsem letos podruhé váš Horský maraton s číslem 67 v čase 3hod5 min nevím kolik sekund za tým Mešky Č.Krumlov a ve výsledkové listině jsem se nenašel.Kuriozní na tom je,že jsem seděl u stolu v hospůdce na Hojné Vodě vedle vás,kde jste zpracovávaly výsledky, s mojí ženou a třemi dětmi. Nezlobím se na vás stejně bych na bedně nestál měly jste frmol. Nezanevřu na váš běh a příští rok mě tam máte znovu.
  S pozdravem Martin Hrubý

 4. Výsledky letošního 17. ročníku jsou už i v Tabulkách. Tam se můžete podívat na všechny výsledky v historii Horského maratonu a také si vytisknout diplom prokazující zdolání tohoto náročného, ale krásného závodu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>