Domů > Aktuality, Svinenská 55 > Informace k dálkovému pochodu 88 km

Informace k dálkovému pochodu 88 km

1. Start – infocentrum na náměstí v Trhových Svinech bude otevřeno od 22:30 hodin, pokud přijedete dříve, můžete zajít u nádraží do restaurace Staročeská, bude otevřena.

2. Zavazadlo, které budete potřebovat převést do cíle, necháte na prezentaci a bude převezeno na cíl Buškův hamr.

3. Pokud by potřeboval někdo ubytování, tak dejte vědět na email: steinbauer.jiri@email.cz zařídím to v hale za 100 kč za noc. Není třeba karimatku ani spacák.

4. Na Pohoří na Šumavě u státní hranice bude občerstvení, pak jděte vpravo pořád kolem hraničních kamenů, patníků, je to přes 5 km, až dojdete pod vrchol Kamence, kde bude kontrolní bod, pak začíná turistická zelená, nikam se nevzdalovat od patníků, ať nebloudíte. Důležité – s ohledem že se budete pohybovat po státní hranici je třeba mít s sebou občanský průkaz nebo pas. Bude značeno pásky červenobílé, oranžové šipky vždy za křižovatkou, pokud nebude nic, jděte stále rovně, nikam neuhýbat.

5. Povinná výbava - čelovka a náhradní baterie a nějaké reflexní prvky, pásky.

6. Pokud někde zakončíte po trase, dejte mi vědět, stačí SMS – kdo, kde, ať můžeme udělat nějaké výsledky z této trasy, kontakty budou na listinách v propozicích.

7. Občerstvení – bude po cca 20 km: Černé Údolí, Pohoří na Šumavě u st. hranice, Malonty, Slavče, Buškův hamr. Co kde bude a časy občerstvovaček, ještě dodám.

8. Na kontrolách prosím nejdřív nahlašte čas, pak si seďte, jak chcete dlouho, doplňte pití, ovoce na cestu; půjdete hodně lesy, kde nic není, k občerstvení počítáme 1,5 l VODY,0,5 l COLY.

9. Chovejte se slušně k přírodě ať nás tam zase státní lesy pustí, není po nás potopa, jde vás tak 40 účastníků. Odpadky odevzdejte na občerstvovačkách.

10. Poked potřebujete nějaké informace, tak se ptejte, volejte 777 630 739.

11.Trasa je značena červenobílé pásky,na zemi oranžové šipky,nebezpečná místa ještě svítící odrazky při posvícení čelovkou, hlavně useky noční.

 

Jiří Steinbauer

2 comments on “Informace k dálkovému pochodu 88 km

  1. Alice Flíčková on said:

    Naprosto souhlasím s Janou! Jirko skvělá práce. Když si představím co tě to stálo času a úsilí, tak klobouk dolů!! Dostala jsem se do míst, kam bych se asi nikdy nedostala. Ještě jednou dík za nádherný den. Těšíme se na další ročník :-) !Alice (a myslím, že i Martina by souhlasila)

  2. Jana Burešová on said:

    Chtěla bych poděkovat Jirkovi za opravdu excelentní značení trati. Zároveň chci poděkovat i za výběr trasy, která byla opravdu úžasná. Celému týmu pak děkuji za skvělý servis a přátelský přístup. Moc jsme si to užila.

    Jana Burešová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>