Domů > Aktuality > Informace k pochodu konaného 28.4. – trasy 13 km, 29 km, 88 km

Informace k pochodu konaného 28.4. – trasy 13 km, 29 km, 88 km

Vážení účastníci Trhosvinenského pochodu, předkládáme organizační informace k pochodu. Další podrobnější info o trati a přihláškách najdete na stránkách
http://padesatka.tsviny.cz/

Start pochodu, prezentace:

13 km     sobota 28.4.   8 – 10,00 hod.

29 km     sobota 28.4.   7 – 10,00 hod.

88 km     pátek 27.4.   24,00 hod.

Cíl pochodu:

Buškův hamr

1. Každý účastník si musí vyzvednout před startem na prezentaci listinu, propozice a podepsat jednak svoji účast a potvrzení, že jde na vlastní nebezpečí, v případě nějaké újmy nebude požadovat škodu na pořadatelích.

Bude se řídit na silnicích pokyny a pravidly silničního provozu, hlavně pozor při přecházení hlavních silnic.

2. Je povoleno účastnit se i se psem, ale měl by být na vodítku, neměl by volně pobíhat. Porušovali byste tím zákon o volném pohybu v lese, přírodě.

3. Letos bohužel není trasa vhodná na kočárek, místy je terén nesjízdný, nebo je možnost jít ve skupince a nějak kočárek přenést .

4. Účastníci mladší 18 let by měli mít sebou nějakou starší osobu nebo donést souhlas od rodičů, že mohou absolvovat pochod samostatně.

5. Pokud někdo ukončí pochod někde po trase dříve, nedojde do cíle, musí to nahlásit pořadatelům, na listinách jsou kontaktní telefonní čísla.

6. Neodhazovat odpadky po trase, ale odnést vše sebou do cíle, nebo zanechat po cestě na občerstvovací stanici.

7. Hospoda ve Slavči bude otevřena až od 10:00 hodin. Cíl bude připraven na 12:30 hodin.

8. Pochod se konná za každého počasí, trasa bude vyznačena páskami červeno bílé barvy a šipky na zemi budou oranžové, nebo turistická značka .

9. Kdo byl přihlášen do konce března dostane v cíli medaili, pro ostatní budou přidělány a budou k vyzvednutí v infocentru koncem května.To neplatí na trasu 13 km ,tam je placička ,odznak těch bude dostatek pro všechny.

10. Na stránkách http://padesatka.tsviny.cz   je seznam účastníků, každý by si měl pamatovat číslo pod kterým je registrovaný a nahlásit ho při prezentaci – na startu.

11.Občerstvení v Klení na návsi od 9:00-14:30 hodin.   Voda,coca cola,ovoce,řez.

12.Parkování je možné u autobusového nádraží nebo podél Svinenského potoka.Jinak je možno popovést auto na cíl k Buškovu hamru a dojít na start pěšky.

Za pořadatele přejeme pěkně prožitý den v nádherné přírodě.

 

Jiří Steinbauer

3 comments on “Informace k pochodu konaného 28.4. – trasy 13 km, 29 km, 88 km

  1. Ahoj, děkujiVšem,co se podíleli na organizaci dálkového pochodu.
    Super pochod, počasí také.Podíval jsem se, kam bych se jinak nedostal.
    Milan

  2. Jirka Steinbauer on said:

    Není nutnost se registrovat předem stačí i na startu ,všeho bude dostatek počítáme i s pár lidmi že příjdou bez registrace bude vše na místě sepsáno jen medaile bude dodatečně dodělána a koncem května v infocentur k vyzvednutí.

  3. Je nutností se registrovat pro možnost absolvování trasy, pokud nestojím o medaili ani nic jiného?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>