Domů > Aktuality, Silvestrovský běh, Výsledky Silvestrovského běhu > Výsledky 18. ročníku Silvestrovského běhu

Výsledky 18. ročníku Silvestrovského běhu

1.01.2012 | Přečteno: 2,187× Napište komentář Přejít na komentáře

Za ideálního počasí se na start 18. ročníku Silvestrovského běhu postavilo 98 závodníků, 41 dětí a 57 dospělých. Tato za posledních pár let rekordní účast byla překvapením hlavně v kategorii „Příchozí ženy“ kde startovalo celkem jedenáct běžkyň, v kategorii „Příchozí muži“ se na stupních vítězů objevili dva členové běžecké tréninkové skupiny Trhové Sviny Jiří Steinbauer a Jan Nepraš,  mravenčí práce v přípravě závodníků se vyplatila. Tradičně urputné boje byly v dětských kategoriích v okruzích na náměstí a v elitní kategorii žen na 5,6 km jsme přivítali naši nejlepší českou běžkyni Lucii Sekanovou, která svým výborným výkonem vytvořila rekordní čas v celé historii Silvestrovského běhu v kategorii žen a málem porazila i všechny muže. Budeme jí držet palce, aby se sny o olympiádě v Londýně naplnily.

Děkuji všem závodníkům za účast, partnerům závodu za spolupráci a přeji všem pevné zdraví a klid v duši v roce 2012.


za organizační tým Martin Brožka

vysledkova-listina-xviii1


5 comments on “Výsledky 18. ročníku Silvestrovského běhu

 1. Našel jsem fotky ze Silvestrovského běhu na Rajčeti: tady a tady

 2. Anonymní on said:

  Kamarádi, děkuji všem za podporu a již se těším na naše společné tréninky.

  Martin Brožka

 3. Salcer Jiří on said:

  Ahoj Martine, díky za super závodní odpoledne. Zjistil jsem, že jsem málo trénoval a do příště se budu muset zlepšit, abych nedělal ostudu.:-) Zatím čau Jirka S.

 4. Vážení běžci
  Už jsem převedl nové výsledky do tabulek, tak se můžete podívat a porovnat si svůj poslední výkon s předchozími běhy nebo zkontrolovat, jak si vedete v absolutním pořadí. Pokud najdete nějaké chyby, napište to do komentářů, obratem to opravíme.

  A Martinovi také děkuji za skvělou organizaci, pěkné ceny a domluvené ideální počasí

  Váš admin

 5. Steinbauer on said:

  Ahoj Martine ! Chci poděkovat za moc pěknej závod a všechny starosti co máš kolem přípravy a přeju ti do Novýho roku hodně zdraví,štěstí ,taky dobře at ti to běhá a plno dalších pěknejch závodů .Jedinou věc ve výsledkové listině je chyba v příjmení chybí tam n. Steinbauer . Díky ahoj Jirka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>