Domů > Aktuality, Trénink, Trénink, Trénink > Běžecké tréninky – příprava na další závody nebo zlepšení fyzické kondice

Běžecké tréninky – příprava na další závody nebo zlepšení fyzické kondice

13.04.2011 | Přečteno: 2,163× Napište komentář Přejít na komentáře

Vážení sportovní přátele,

Silvestrovský běh a Horský maratón jsou za námi, ale sportovní – běžecká příprava na další ročníky pokračuje. Každý určitě trénujete individuálně, ať jen pro udržení základní fyzické kondice, nebo v rámci přípravy na naše závody, ale ruku na srdce, společné vyběhnutí s kolektivem stejné závislosti dodá tréninku ten správný impuls.

 V rámci přípravy na naše akce jsme se rozhodli pro organizaci pravidelných běžeckých tréninků. Prozatím jsou stanoveny tréninkové dny na každé sudé pondělí od 18,00 hod./ 16 KT, 18 KT atd. / u  Sportovní haly v Trhových Svinech. Začínáme v pondělí 18.4. Trénink bude probíhat jak v lesním komplexu směr Borovany, tak v částech města TS nebo na hřišti. Vše se bude odvíjet od počasí, počtu zájemců a momentální chuti účastníků. První zkušební tréninky již proběhly a zúčastňují se jak začátečníci, tak již zkušení běžci. Všem začínajícím jsou ti zkušení připraveni předat již získané informace. Po každém tréninku budou na našich www stránkách poskytnuty údaje o času, délce, atd tréninku. Všichni jsou vítáni, věk, pohlaví, národnost nerozhoduje.

Již se těší a přeje pevné zdraví a klid v duši Martin Brožka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>